Kup w Naszym sklepie

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór zszywek do narzędzi pneumatycznych i gazowych. Zszywki do takera to popularny łącznik używany w branży drzewnej. Najprostszym zszywaczem wykorzystującym zszywki z przeznaczeniem do prac amatorskich są zszywacze ręczne tzw. tuckery (“taker”). Nie wymagają one żadnego zasilania. Za pomocą taker można wykonać proste prace tapicerskie, ogrodowe, stolarskie.
 

Zszywki tapicerskie

Katalog zszywek i zszywaczy Bostitch dla przemysłu meblowego._PL ( kliknij by pobrać )
tapicerskie zszywkiZszywki znajdują zastosowanie w procesie przede wszystkim szeroko pojętej produkcji wyrobów drewnianych, są to tzw. zszywki tapicerskie. W zależności od ich przeznaczenia możemy podzielić je ze względu na szerokość grzbietu zszywki, przekrój drutu oraz długość samej zszywki. Ten łącznik chętnie wykorzystywany jest do prac tapicerskich, w stolarce budowlanej, do produkcji trumien, palet, galanterii ogrodowej, obuwia, mebli , opakowań drewnianych, do prac ciesielskich (mocowanie folii, gontów, deskowanie), dekoratorskich, uszczelniania okien i drzwi, do mocowania boazerii, wykładzin, podłóg drewnianych (zszywki do takera), do produkcji ram obrazów i wielu innych. Do zszywek zaliczamy również tzw. blachę falistą wykorzystywaną do mocowania stolarki okiennej, produkcji trumien, ram, skrzyń z drewna itp.

 
 
 

Zszywki do kartonów

Zszywacze i zszywki do kartonów i pakowania – Katalog.
zszywki do kartonów takeraRekomendujemy również zszywki do kartonów, odnajdujące istotne zastosowania w dziedzinie pakowania. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem tego typu zszywek. W przypadku pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zszywki do pistoletu pneumatycznego i do narzędzi gazowych

Katalog zszywek i zszywaczy Bostitch dla budownictwa.( kliknij by pobrać )
Zszywki do takera pistoletu pneumatycznego
Producenci najczęściej stosują zszywki do pistoletu pneumatycznego, gdyż gwarantują one szybką, płynną pracę przy zredukowanej liczbie pracowników co wiąże się naturalnie ze zmniejszonymi kosztami produkcji. Zszywki do pistoletu pneumatycznego zasilane są sprężonym powietrzem w zakresie 5-8 atmosfer. Zakres ciśnień jest na tyle standardowy, iż nie wymaga on zakupu specjalistycznego kompresora. Jedynym zszywaczem gazowym w ofercie naszego sklepu jest model IM200/50 S16 marki Paslode. W tym katalogu znajdą Państwo m.in zszywki do narzędzi gazowych.

 
 
 
 
 
 
 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

email : sklep.pneumatyczny@gmail.com
tel. 791-502-555
tel. 502-287-567

– zszywki tapicerskie
– zszywki do takera
– zszywki do pistoletu pneumatycznego i narzędzi gazowych.